دستکش بهداشتی


دستکش بهداشتی


کمی صبر کنید...

دستکش نیتریل مشکی بدون پودر اوپی پرفکت Nitrile powder free gloves OP PERFECT

220,000 210,000 تومان

دستکش نیتریل مشکی بدون پودرفاقد حساسیت و عوامل آلرژی زامقاوم در برابر مواد شیمیایی، نفتی، حلال چربی و مواد روغنی عدم چسبندگی به چسب ضد حساسیت ولوکوپلاست – (Easy Removal)جهت مصارف عمومی ، حرفه ای، آزمایشگاه ها و مراکز بهداشتی، تتو و حجامت راحتی در استفاده و کاهش خستگی دست و عدم حساسیت زایی ضخامت بالا و مقاوم در برابر پارگی و سوراخ شدن


دستکش ونیل دیهنگ سایز بزرگ

210,000 195,000 تومان

این دستکش معاینه وینیل، توسط کمپانی JIANGSU DIHONG INDUSTRY چین و  از ماده پلی وینیل کلراید تولید شده است.پهنای دستکش وینیل  Di-Hong در  حدود 99 میلیمتر بوده و طول آن در حدود 240 میلیمتر است.این  دستکش از قابلیت ambidextrous بمعنی دو سویه برخوردار بوده بدین معنا که  هر دستکش هم برای دست راست یا برای دست چپ،قابل استفاده است.این  محصول از جهت شاخص بندی کیفیت دارای AQL.1.5 میباشد. دستکش ونیل دای هونگ  از نوع بدون عاج بوده و تمامی استانداردهای روز اروپا و تاییدیه سازمان غذا  و دارو را به همراه دارد.


دستکش بدون پودر ونیل OP Perfect بسته‌ی ۵۰ عددی L

195,000 190,000 تومان

دستکش بدون پودر ونیل OP Perfect بسته‌ی 50 عددی از جنس شفاف و بدون رنگ و  بدون بو می‌باشد. اگر پوست شما به لاتکس یا پودر دستکش‌های پودری حساس است،  دستکش‌های ونیل جایگزین مناسبی می‌تواند باشد.دستکش بدون پودر ونیل OP Perfect بسته‌ی ۵۰ عددی از جنس شفاف و بدون رنگ و  بدون بو می‌باشد. اگر پوست شما به لاتکس یا پودر دستکش‌های پودری حساس است،  دستکش‌های ونیل جایگزین مناسبی می‌تواند باشد. دستکش OP Perfect دارای  قابلیت استفاده‌ی طولانی مدت برای استفاده در منزل، محل کار، بیمارستان،  آزمایشگاه و… می‌باشد. همچنین با توجه به ترکیباتی که در این دستکش استفاده  شده است، استفاده از آن، مانع بروز واکنش‌های آلرژیک روی دست می‌شود. از  آنجایی‌که این دستکش‌ها کاملا به دست نمی‌چسبند، مناسب کارهای با دقت  پایین‌تری هستند.


مشخصات و خرید دستکش لاتکس استریل بدون پودر OP-PERFECT سایز Large پک 50 عددی

210,000 200,000 تومان

دستکش جراحی لاتکس استریل بدون پودر OP-PERFECT برای محیط های عفونی،  بیمارستانی، آشپزی، آزمایشگاهی و معایناتی که نیاز به انجام کار دقیق با  دست است، مناسب می باشد. دستکش جراحی لاتکس که دارای انعطاف پذیری و  استحکام می باشد از انتقال ویروس جلوگیری میکند و دست کاربر به راحتی داخل  آن می گردد و به وی اجازه می دهد همه چیز را به راحتی لمس نماید که باعث  بهبود عملکرد افراد عادی، متخصصان و جراحان پزشکی می شود. دستکش های مورد  استفاده در جراحی اساساً از لاتکس طبیعی یا مصنوعی ساخته می شوند. استفاده  از دستکش های لاتکس پزشکی قدمتی صد ساله دارد. دلایل بسیاری برای استفاده  از این دستکش ها در معاینات و جراحی ها وجود دارد. همچنین این دستکش ها جهت  جلوگیری از انتقال ویروس در باشگاه های ورزشی نیز مورد استفاده قرار می  گیرد.


دستکش نیتریل مای گلاو | MY GLOVE Nitrile Examination Gloves Large

320,450 270,200 تومان ناموجود

این نوع دستکش نسبت به دستکش های پزشکی و یکبار مصرف دیگر انعطاف بیشتری دارد و همچنین مقاومت آن در برابر پارگی و سوراخ شدن بیشتر است.دستکش نیتریل ما گلاو غیر استریل بوده و در بسته 100 عددی به بازار عرضه می گردد.برای افرادی که پوستشان به مواد لاتکس و پودر حساسیت دارد جایگزین مناسب است چون این دستکش ها فاقد لاتکس و پودر می باشند.به دلیل آج دار بودن سر انگشت در این محصول احتمال لغزش دست و خطا در کار پایین است.


دستکش نیتریل آبی مای گلاو بسته 100عددی سایز مدیوم

350,900 250,950 تومان ناموجود

دستکش نیتریل مشکی 100 عددی مدیوماگر به دنبال دستکش با کیفیت و  کارایی بالا هستید، دستکش نیتریل آبی 100 عددی سایز مدیوم گزینه‌ی مناسبی  است. این محصول در ماهان طب با قیمت مناسب به فروش می رسد.دستکش  نیتریل یک نوع دستکش معاینه غیر استریل است که از لاستیک مصنوعی ساخته شده  است. دستکش نیتریل تقویت شده دستکش لاتکس است و برای کسانی که به لاتکس  حساسیت دارند بسیار مناسب است. دستکش های نیتریل ضخامت و دوام بالاتری نسبت  به لاتکس دارند و برای کار با اشیا نوک تیز مناسب اند ولی کشسانی آنها و  حساسیت لمس آنها از لاتکس کمتر است.در ساخت این دستکش ها، پودر استفاده نشده است و کاملا ضد حساسیت هستند.


دستکش نیتریل مشکی مای گلاو بسته 100عددی سایز مدیوم

350,900 334,950 تومان ناموجود

دستکش نیتریل مشکی 100 عددی مدیوماگر به دنبال دستکش با کیفیت و  کارایی بالا هستید، دستکش نیتریل مشکی 100 عددی سایز مدیوم گزینه‌ی مناسبی  است. این محصول در ماهان طب با قیمت مناسب به فروش می رسد.دستکش  نیتریل یک نوع دستکش معاینه غیر استریل است که از لاستیک مصنوعی ساخته شده  است. دستکش نیتریل تقویت شده دستکش لاتکس است و برای کسانی که به لاتکس  حساسیت دارند بسیار مناسب است. دستکش های نیتریل ضخامت و دوام بالاتری نسبت  به لاتکس دارند و برای کار با اشیا نوک تیز مناسب اند ولی کشسانی آنها و  حساسیت لمس آنها از لاتکس کمتر است.در ساخت این دستکش ها، پودر استفاده نشده است و کاملا ضد حساسیت هستند.


دسته‌بندی