تست قندخون


تست قندخون


کمی صبر کنید...

سوزن تست قند خون اینستنت اکیوچک فست کلیکس | Accu Chek FastClix

182,700 175,450 تومان

سوزن تست قند خون اینستنت اکیوچک برای سوراخ کردن نوک انگشت دست جهت نمونه  گیری تست انسولین خون استفاده می‌شود. این محصول توسط افراد دیابتی استفاده  می‌شود. این سوزن در حد چند میلی ثانیه به داخل پوست نفوذ کرده و دارای  تکنولوژی Clixmotion برای تست بدون درد می‌باشد. جنس سوزن‌ها از استیل  ضدزنگ است. در واقع طراحی منحصر به فرد این سوزن‌ها که نوک بسیار ظریف  ساخته شده‌اند سبب کاهش درد می‌شود. این سرسوزن برای استفاده در قلم‌های  لنست دستگاه قند خون اینستنت اکیوچک طراحی شده است و استفاده از آن بسیار  راحت می‌باشد.


نوار تست قند خون بایونیم ( بسته 25 عددی )

130,000 120,000 تومان

نوار تست قند خون بایونیم مدل sensor در بسته بندی 25 عددی برای آزمایش قند  خون شما که به سطح گلوکز شما معروفه، می باشد. این برای افراد مبتلا به  دیابت مهم است. این نوارها با دستگاه تست قند خون کار می کنند. تا سطح قند  خون شما را کنترل کنند. دانستن سطح قند خون به مدیریت بیماری کمک می کند.  هنگامی که به طور منظم قند خون خود را چک می کنید، متوجه می شوید که کدام  غذاها، داروها و فعالیت ها بر قند خون شما به شکل خوب یا بد تأثیر می  گذارند.


نوار تست قند خون ایزی گلوکو مدل EasyGluco بسته 50 عددی

449,500 250,000 تومان

برای استفاده نیاز به ۰/۳ میکرولیتر خون است. تعداد ۵۰ عدد نوار در هر جعبه وجود دارد و نوار اندازه گیری بهتر است در حدود ۴ تا ۵ ماه بعد از باز شدن جعبه استفاده شود. خرید نوار تست قند خون گلوکوکارد از طریق اینترنتی توسط این سایت امکان ‌پذیر است.مشخصه های محصول    نوار تست قند خون sensor 01  تنها برای دستگاه قند خون همین برند قابل استفاده است.     برای نمونه گیری به مقدار کمی از خون معادل  ۰/۳ میکرولیتر نیاز است.     در هر جعبه ۵۰ عدد تست قند خون وجود دارد.    این محصول به صورت دقیق حجم خون را کنترل می کند.    این نوار تست قند خون از سرعت مکش بالاتری برخوردار است.    شما می توانید از این محصول در دستگاه های گلوکوکارد 01 و گلوکوکارد مینی استفاده کنید.    مدت زمان پاسخگویی 7/0 ثانیه است.نحوه مصرفبعد از شست و شوی دست ها آنها را کاملاً خشک کرده، به هیچ عنوان با دست خیس آغشته به الکل نوار تست را لمس نکنید، چون این کار باعث فاسد شدن نوارهای تست می شود. برای جلوگیری از ورود رطوبت به داخل جعبه درب نوار را ببندید.برای تست قند خون کافی است نوار به طور مسطح داخل دستگاه گذاشته شود و پس از نمایش علامت قطره خون روی دستگاه نوار داخل دستگاه را به قطره خون نزدیک کنید و با مکش خون را داخل نوار دستگاه اندازه گیری قرار دهید تا قند خون شما مشخص شود.نکات قابل توجهبه تاریخ باز کردن محافظ نوار تست تست توجه فرمایید و آن را روی جعبه  یادداشت کنید.قبل از اینکه شروع به اندازه گیری کنید از تاریخ انقضای آن اطمینان حاصل فرمایید.در صورت قرار گرفتن در برابر گرما، سرما و رطوبت نتیجه تست کاذب می شود.وقتی خون را روی نوار قرار می دهید آن را به هیچ عنوان پخش نکنید و دست خود را روی نوار فشار ندهید.نوارهای تست استفاده شده را در کنار نوار های استفاده نشده نگذارید.در زمان قرار دادن نوار در داخل دستگاه آن را خم نکنید.شیوه نگهداریاین محصول در محیطی با دمای ۳۰ درجه سانتیگراد نگهداری شود.همچنین نوار تست قند خون را در جایی خشک و خنک نگهداری کنید.


سوزن لانست چهار پر ایزی مدیک – EASE MEDIC

46,400 44,950 تومان ناموجود

سوزن لانست چهار پر ایزی مدیک سوزن بسیار  نازکی است که برای خون گیری در دستگاه های تست قند خون چهار پر مورد  استفاده قرار می گیرد. این لانست ها برای اطمینان از سوراخ شدن ایمن روی  پوست و گرفتن نمونه های خون مورد نیاز برای پزشکی بسیار پر کاربرد هستند.سوزن های لانست چهار پر برند ایزی مدیک در  بسته بندی های 100 عددی در فروشگاه موجود می باشند. بهتر است بدانید که این  سوزن ها مناسب افرادی است که مرتبا قند خون خود را کنترل می کنند . چرا که  در هنگام نمونه گیری سوراخ بسیار ریزی در نوک انگشتشان ایجاد می شود. و  کمترین درد را متحمل می شوند.


دستگاه تست قند خون ایزی گلوکو همراه با 50 نوار تست قند

409,000 300,000 تومان ناموجود

دستگاه تست قند خون ایزی گلوکو ( easy gluco ) + یک بسته نوار تست ۵۰   عددی با کیفیت بسیار بالا , برند معتبر و گارانتی مادام العمر می باشد .دستگاه  دارای چهار حالت انجام تست است که خود شخص آن‌ها را مشخص می‌کند .  این  حالت‌ها شامل قبل از خوردن غذا، بعد از خوردن غذا، بعد از استفاده از  دارو  و بعد از ورزش می‌شوند .حافظه‌ی دستگاه قابلیت ذخیره‌ی نتایج تا  ۳۶۵ مورد را دارد . با فشردن و  رها کردن کلید بالا و پایین دستگاه می‌توان  حالت انجام تست، تنظیمات زمان و  تاریخ و واحد نمایش میزان قند خون و دما  را تغییر داد .همچنین شخص می‌تواند قبل از اندازه‌گیری شناسه خود را وارد کند تا اطلاعات با شناسه خود او داخل حافظه‌ی دستگاه ذخیره شود .قابلیت جالب این دستگاه محاسبه میانگین نتایج است که می‌توان تعداد روزهای اندازه‌گیری ۳ میانگین را از ۷ تا ۹۰ روز تعیین کرد .


نوار تست قند خون اکیو چک مدل اکتیو 50 تایی ACCU CHEK ACTIV

326,250 250,000 تومان ناموجود

 نوار تست قند خون ACTIVE که توسط شرکت آکیو چک Accu Chek تولید شده، حاوی 50 عدد نوار است. برای اندازهگیری قند خون باید  حداقل 1.5 میکرولیتر از خون بدن را توسط سوزن مخصوص، به صورت کاملا مسطح  روی نوار تست قرار داد و هنگام قرار دادن قطره خون روی نوار تست (مربع سبز رنگ) آن را  پخش نکرده و از فشار دادن دست روی نوار خود داری کرد. با گذاشتن این نوار  در دستگاههای ACTIVE که توسط شرکت آکیو چک تولید شده، میتوان به میزان قند  خون پی برد. همچنین این محصول قابلیت جذب سریع دارد. فراموش نکنید از نوارهای تست فقط در مهلت تاریخ مصرفشان استفاده  نمایید و آنها را را فقط در ظرف خود در دمای 2-30 درجه سانتی گراد به دور  از گرما ، سرما و رطوبت دور نگه دارید.


لانست امپرور بسته 100 عددی

46,400 44,950 تومان ناموجود

نقد و بررسی سوزن تست قند خون امپرورسوزن تست قند خون امپرور در بسته بندی ۱۰۰ عددی مناسب دستگاه تست قند خون امپرور و سایر دستگاه‌ها است. این محصول با قرارگیری در قلم خون گیری دستگاه حفره‌ای کوچک بر روی انگشت شما ایجاد کرده تا خون مورد نیاز برای انجام تست قند خون تأمین شود. این سوزن لنست از نوع چهارپر بوده که برای استفاده در تمامی دستگاه‌ها به جز اکیوچک مناسب است. سوزن امپرور در کیسه‌های محافظتی جهت جلوگیری از هرگونه آلودگی قرار داده شده‌اند که در نتیجه به بسته بندی این محصول توجه بیشتری شده است. سوزن تعبیه شده در این محصول از نوع درجه یک بوده و به هنگام استفاده کمترین درد را احساس خواهید کرد.دیابت و خطر در کمین افراد چاقبیماری قند یا دیابت یکی از شایعترین بیماری‌های متابولیکی است. علامت مشخصه آن میزان قند خون بالای ۱۲۰ میلی‌گرم در دسی لیتر در حالت ناشتا است و از دیگر نشانه‌های آن پرخوری و پرنوشی است. ديابت در اثر کاهش تولید انسولین در بدن یا کم شدن اثر انسولین در سوخت و ساز مواد قندی حاصل می‌شود. در حال حاضر بیش از ۱۵۰ میلیون نفر در دنیا مبتلا به این بیماری هستند که متأسفانه در کشور ما نیز شیوع بالائی دارد و اصولاً به دو صورت بیماران دیابتی نوع ۱ و دیابتی نوع ۲ دیده می‌شود. ديابت نوع ۱ معمولا قبل از ۳۰ سالگی ظاهر می‌شود و علت آن فقدان یا کمبود انسولین می‌باشد، اکثر این بیماران لاغر هستند و نیاز به تزریق انسولین دارند. دیابت نوع ۲ معمولا در سنین بالای ۴۰ سال دیده می‌شود. در بروز دیابت نوع ۲ عوامل متعددی چون اضافه وزن و چاقی بخصوص چاقی داخل شکمی عدم فعالیت بدنی، سن بالای ۴۰ سال، رژیم غذایی نامناسب و وراثت نقش دارد.بيماري قند و رژیم غذایی دو مسئله کاملا وابسته به هم هستند. در درمان دیابت رژیم غذایی از اهمیت خاصی برخوردار است، بخصوص در بیماران دریابتی نوع ۲ که تقریبا ۸۰ درصد آنان چاق می‌باشند، پس رژیم غذایی و ورزش یکی از درمان‌های اصلی برای آنان به شمار می‌رود و داروی پایین آورنده قند خون به عنوان یک درمان کمکی در کنار رژیم غذائی مناسب و ورزش به کار گرفته می‌شود.چطور مصرف کنیمدست خود را با آب و صابون شسته و کاملا خشک کنید.یک نوار تست را وارد دستگاه کنید و مطمئن شوید آن را از جهت درست وارد کرده‌اید.یک سوزن را وارد دستگاه کنید تا با استفاده از آن نمونه را از انگشت خود بگیرید.لطفا دقت کنیدبهتر است در دمای معمولی اتاق (حدود ۲۰ تا ۲۵ درجه سانتی‌گراد) استفاده شود.از مصرف محصول تاریخ گذشته اجتناب کنید.دور از دسترس کودکان قرار دهید.از هر سوزن یک بار استفاده کنید.


دسته‌بندی