توینکل | Twinkle


برترین برند برای خرید لنز رنگی را بشناسید!

برای این که بتوانید با خیالی آسوده از لنز خود استفاده کنید، می‌بایست  حتماً از برندهای معتبر و خاص خرید نمائید. امروزه کمپانی‌های مختلفی در  زیمنه تولید لنز طبی و غیرطبی فعالیت می‌کنند، اما یکی از برترین برندها  متعلق به Twinkle می‌باشد. لنز Twinkle از  ان دست لنزهای باکیفیت و خاص است که عموم افراد از استفاده‌ی آن رضایت  کامل دارند. این برند لنزهای طبی و غیرطبی تولید شده خود را با قیمت‌های  مقرون به صرفه ارائه می‌کند تا افراد با هر توان مالی بتوانند برای زیباتر  کردن چشم‌های خود لنز خریداری کنند. عمر مفید لنز Twinkle در حدود یکسال پس  از باز شدن پلمپ بسته بندی محصول می‌باشد و تمامی تولیدات این برند توسط  سازمان جهانی بهداشت آمریکا و اروپا تاید شده است.

مضرات استفاده از لنز رنگی چشم کدامند؟

خرید لنز رنگی علی‌رغم زیبایی بخشی و فوائد خاصی که دارد، ممکن است  آسیب‌ها و مضرات کوچکی نیز به همراه داشته باشد که دانستن آن پیش از  استفاده از لنز ضروری است. باید توجه داشته باشید که حتی اگر از برند  معتبری همچون لنز Twinkle خرید نمائید ممکن است عوارض ذیل برای شما به وجود  بیاید:

  • به وجود آمدن خشکی، تورم، تاری دید، خراشیدگی و… برای چشم
  • بروز عفونت در صورت استفاده‌ی طولانی مدت از لنز رنگی
  • ایجاد حساسیت به مواد شوینده لنز
  • ورود گرد و خاک به داخل چشم در زمان گذاشتن و برداشتن لنز

بنابراین اگر قصد خرید لنز رنگی چشم  را دارید، می‌بایست آمادگی بروز هریک از عوارض فوق را داشته باشید. البته  با خرید از برندهای معتبر مثل Twinkle درصد بروز عوارض پایین‌تر می‌آید،  اما حتماً باید نکات بهداشتی استفاده از لنز را نیز رعایت کنید. به طور  مثال زمانی که می‌خواهید لنز خود را بردارید یا درون چشم قرار دهید، حتماً  باید دستتان تمیز باشد. زمانی که لنز را از چشم برداشتید، آن را درون مایع  مخصوص قرار دهید تا هیچ آسیبی به چشم و لنز وارد نشود.

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی